Connect with us

Skandalizon këngëtari shqiptar, i martuar dhe lë mes katër rrugëve të dashurën dhe vajzën

Kuriozitete

Skandalizon këngëtari shqiptar, i martuar dhe lë mes katër rrugëve të dashurën dhe vajzën

Tradhtitë janë bërë më se të zakoshme, por skandali i një këngëtari shqiptar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Një 29-vjeçare nga Jugu i Shqipërisë i ka lënë të gjthë gojë hapur sot pasi ka deklaruar live së është e lidhur me një këngëtar të njohur të muzikës popullore i cili është i martuar dhe ka  3 fëmijë.

Nga lidhja martesore me këngëtarin po nga Jugu, e reja ka ka lindur një vajzë e cila tashmë është 3 vjeçe.

Por pjesa me e keqe është se 50-vjeçari i ka mohuar atësinë, duke i lënë nënë e bijë pa asnjë të ardhur ekonomike

Ngjarja u mësua pasi 29-vjeçarja rrëfeu historinë në emisionin ‘Me zemër të hapur’.

Ajo tregoi se nga marrëdhënia kishte ndodhur më disa vite më parë, kur ajo u vendos me qira në shtëpinë  e tij.

Në një rrëfim drithërues, 29-vjeçarja ka shpjeguar se e bija kishte ardhur në jetë pasi këngëtari e kishte përdhunuar:

Filloi me shkëmbimin e mesazheve, ishte ai këmbëngulësi. E dija që kishte familje, por ishte ai këmbëngulësi, është e vështirë ta shpjegoj… Kisha miqësi me gruan e tij, nuk kisha shpresa as tek ai se më donte dhe e doja. Është diçka që s’ja vlen më ta diskutoj, se është pak e rëndë. Unë duhet të bëja veprimet e duhura që në fillim. Jam penduar vetëm se nuk tregova çfarë ndodhi. Këtu kam ardhur vetëm për vajzën.”

29-vjeçarja tashmë ka mbetur në rrugë, me vajzën e vogël që e ushqen me ato që i falin./ Për më shumë artikuj të ngjajshëm ju mund të klikoni dhe shfletoni më poshtë:

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top