Sot e martuar me Bleron, por dikur Afrona ishte pjesë e videoklipit të Mc Kreshës

Afrona Dika është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media pas lidhjes me këngëtarin Blero. Pak javë më parë çifti e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë me një dasmë me VIP-a.

Sot Afrona njihet si bashkëshortja e Bleros, por dikur ajo ka qenë pjesë e videoklipit të Mc Kreshës. “Çok guzel”, mban titullin kënga e publikuar nga Kresha në vitin 2012 dhe në klip Afrona shfaqet si infermiere.

Afrona duket shumë ndryshe në klip duke qenë se kanë kaluar vite.

Nëse nuk e keni parë asnjëherë këngën jua risjellim më poshtë.