Connect with us

Stresi “plas bombën”: E ëma ma la ta ruaja, unë u fejova me të në fshehtësi!

Showbiz

Stresi “plas bombën”: E ëma ma la ta ruaja, unë u fejova me të në fshehtësi!

Reperi shqiptar me origjinë nga Tropoja ka deklaruar se ka 3 vite i fejuar.

Stresi ka rrëfyer në “Top Show” historinë me Kejsin të fejuarën e tij, vajzën misterioze që u përfol shumë në media pasi u publikuan fotot e tyre bashkë.

Arkimed Lushaj ka treguar detaje nga lidhja e tyre dhe ndër të tjera ka shtuar se ata të dy udhëtojnë shumë dhe se pas diplomimit të Kejsit në Kanada ata do të shkojnë për “muaj mjalti”.

Ai ka rrëfyer se ata janë fejuar në fshehtësi të të gjithëve dhe se baballarët e tyre nuk janë takuar ende për zyrtarizmin.

Nëna e Kejsit ia kishte besuar të bijën Stresit që ta ruante në lagje, por ndodhi çudia, sipas fjalëve të vetë reperit.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top