Connect with us

Të moshuarit dhurojnë spektakël, lënë të rinjtë me gisht në gojë

Video

Të moshuarit dhurojnë spektakël, lënë të rinjtë me gisht në gojë

Të moshuarit dhurojnë spektakël, lënë të rinjtë me gisht në gojëD. Cani

Kuriozitete

Kjo video e postuar ditën e sotme në rrjetet sociale është bërë virale në të gjithë botën.

Ky çift të moshuarish i ka habitur të gjithë, teksa kanë vendosur t’i sfidojnë të rinjtë në një kërcim sensacional.

Ata kanë dhuruar shfaqje me lëvizjet e tyre provokuese nën tingujt e një muzike ritmike.

Videoja e postuar në “Facebook”, ka arritur të ketë shikueshmëri të madhe dhe shpërndarje të shumta.

Nuk kanë munguar gjithashtu as komentet e shumta.

Video më poshtë:

JOQ.al

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Video

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top