Tronditëse: Foshnja ndërron jetë në urgjencën e pediatrisë, nënës i bie…

Një ditë më parë ka ndërruar jetë në pediatrinë e QSUT-së në kryeqytet, një foshnjë 4-muajshe.Policia ka bërë të ditur se lajmi i rëndë ka tronditur familjarët, ndërsa nëna, shtetasja 36-vjeçare V. Z., në kushte të vështira psikologjike është rrezuar dhe ka dëmtuar monitorin kardiak të reaminacionit.Per me shume klikoni ne LKSCOM per me shume shiko videon me poshte..

Real Time Web Analytics