Connect with us

Tronditëse: Foshnja ndërron jetë në urgjencën e pediatrisë, nënës i bie…

Kuriozitete

Tronditëse: Foshnja ndërron jetë në urgjencën e pediatrisë, nënës i bie…

Një ditë më parë ka ndërruar jetë në pediatrinë e QSUT-së në kryeqytet, një foshnjë 4-muajshe.Policia ka bërë të ditur se lajmi i rëndë ka tronditur familjarët, ndërsa nëna, shtetasja 36-vjeçare V. Z., në kushte të vështira psikologjike është rrezuar dhe ka dëmtuar monitorin kardiak të reaminacionit.Per me shume klikoni ne LKSCOM per me shume shiko videon me poshte..

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top