Connect with us

U nda nga Benardi, reagimi i ashpër i Xhenit ndaj një djali që e ka ngacmuar

Kuriozitete

U nda nga Benardi, reagimi i ashpër i Xhenit ndaj një djali që e ka ngacmuar

U nda nga Benardi, reagimi i ashpër i Xhenit ndaj një djali që e ka ngacmuar

Ndarja mes Xhenit dhe Benardit vazhdon të komentohet e të habisë të gjithë fansat e çiftit.

Pas ndarjes me Benardin, me siguri shumë djem kanë filluar të ngacmojnë ish-konkurenten e “Dance With Me”.

Por Xheni ka një përgjigje publike për një djalë që mesa duket po e bezdis bukuroshen që jeton në Itali.

“Nëse do të më jepej sërish mundësia, do zgjidhja Benardin 1000 herë. Nuk jam penduar për asgjë, e kam dashur dhe më ka dashur dhe prapë do të jetë pjesë e zemrës time. Me vjen shumë keq për ty, edhe me qenë djali i fundit në botë, nuk do të kisha zgjedhur.

Më mirë kështu si kanë shkuar gjërat se me ty. Shihe veten në pasqyrë ndonjëherë. Jam tjetër nivel”, shkruan Xheni në postimin e saj. /b.l/noa.al/

www.noa.al – Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA, pjesë e NOA-InfoMedia. Viti i njëmbëdhjetë i transmetimit.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2007-2017 Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top