Connect with us

Vajza e Ermalit feston ditëlindjen, ja sa vjeçare u bë (Foto)

Kuriozitete

Vajza e Ermalit feston ditëlindjen, ja sa vjeçare u bë (Foto)

Sot në familjen e këngëtarit Ermal Fejzullahut ka pasur festë.

Kjo se, vajza e tij Buna ka festuar ditëlindjen e gjashtë, shkruan lajmi.net

Ka qenë Ariana, nëna e saj, e cila përmes disa fotografive dhe videove të hedhura në Instastory, ka ndarë  momente nga festa e organizuar.

Sipas pamjeve, shihet se prezente ishin shoqet e Bunës, duke mos munguar as ëmbësira me formë interesante./Lajmi.net/

18741506_2307665419458946_1454538199_n 18741524_2307665416125613_1729412680_n

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top