Connect with us

Video rrëqethëse: Shikoni se si shpirti i gruas së vdekur del nga trupi dhe ngritët në ajër (Foto/Video, +18)

Kuriozitete

Video rrëqethëse: Shikoni se si shpirti i gruas së vdekur del nga trupi dhe ngritët në ajër (Foto/Video, +18)

Videoja e një motoçiklisti dhe pasagjeres që rrëzohen nga motoçikleta në një aksident fatal ka bërë xhiron e botës, ku shfaq momentin kur ngritët shpirti në ajër nga trupi i pasagjeres së vdekur.

Aksident i tmerrshëm ndodhi kur vetura u përplas drejtpërdrejt me motoçikletën, me ç’rast mbeti e vdekur në vend pasagjerja që ishte ulur pas në motoçikletë, transmeton Telegrafi.

2

Shoferi i motoçikletës shihet në videon e filmuar nga kamerat e sigurisë duke fluturuar në ajër ku mbeti lënduar rëndë, derisa motoçikleta përfundon duke u përplasur me një shtyllë elektrike.

1

Dhe kur shoferi i veturës me të cilën përplaset motoçikleta i afrohet trupit, një hije e zezë shihet duke u ngritur në ajër.

Kjo ngjarje e tmerrshme raportohet të ketë ndodhur në qytetin Lopburi në Tajlandë. /Telegrafi/

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top