Video rrëqethëse: Shikoni se si shpirti i gruas së vdekur del nga trupi dhe ngritët në ajër (Foto/Video, +18)

Videoja e një motoçiklisti dhe pasagjeres që rrëzohen nga motoçikleta në një aksident fatal ka bërë xhiron e botës, ku shfaq momentin kur ngritët shpirti në ajër nga trupi i pasagjeres së vdekur.

Aksident i tmerrshëm ndodhi kur vetura u përplas drejtpërdrejt me motoçikletën, me ç’rast mbeti e vdekur në vend pasagjerja që ishte ulur pas në motoçikletë, transmeton Telegrafi.

2

Shoferi i motoçikletës shihet në videon e filmuar nga kamerat e sigurisë duke fluturuar në ajër ku mbeti lënduar rëndë, derisa motoçikleta përfundon duke u përplasur me një shtyllë elektrike.

1

Dhe kur shoferi i veturës me të cilën përplaset motoçikleta i afrohet trupit, një hije e zezë shihet duke u ngritur në ajër.

Kjo ngjarje e tmerrshme raportohet të ketë ndodhur në qytetin Lopburi në Tajlandë. /Telegrafi/

Real Time Web Analytics