Connect with us

Xeni përlotet në emision, pas shumë viteve takon vajzën (Video)

Kuriozitete

Xeni përlotet në emision, pas shumë viteve takon vajzën (Video)

Këtë edicion në emisionin LEMzA i ftuar ishte këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Shkelzen Jetishi Xeni! Mbi të gjitha pika kulmore e emisionit ishte befasia e përgatitur nga stafi i emisionit, ku ai për…


Këtë edicion në emisionin LEMzA i ftuar ishte këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Shkelzen Jetishi Xeni!
Mbi të gjitha pika kulmore e emisionit ishte befasia e përgatitur nga stafi i emisionit, ku ai për herë të parë pas shumë vitesh nuk arrin të përmbaj emocionet, ajo që i kishte munguar për një kohë të gjatë vjen ekskluzivisht në emisionin LEMzA’ direkt nga Amerika e largët.
Për të parë emocionet dhe si ka rrjedhur ngjarja e plotë klikoni linkun në vazhdim.
Video

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top