Connect with us

​‘Gjithmonë kam ëndërruar për të luajtur në Juventus’

Kuriozitete

​‘Gjithmonë kam ëndërruar për të luajtur në Juventus’

Douglas Costa ka thënë se është shumë i lumtur që do të luajë për Juventusin Juventus sot ka kompletuar transferimin e anësorit të Bayern Munichut, Douglas Costa, i cili është huazuar për një sezon me të drejtë blerje. Lojtari tha se është shumë i lumtur për këtë transferim, pasi gjithnjë ka ëndërruar të luajë për […]


Douglas Costa ka thënë se është shumë i lumtur që do të luajë për Juventusin
Juventus sot ka kompletuar transferimin e anësorit të Bayern Munichut, Douglas Costa, i cili është huazuar për një sezon me të drejtë blerje.

Lojtari tha se është shumë i lumtur për këtë transferim, pasi gjithnjë ka ëndërruar të luajë për Juventusin.

“Jam shumë i lumtur që kam nënshkruar me këtë skuadër dhe do të jem pjesë e saj”, tha fillimisht Costa për faqen e Juventusit.

“Dua të falënderojë klubin për atë që kanë bërë për të më transferuar dhe jam shumë i lumtur. Gjithnjë kam ëndërruar për të luajtur këtu”. /Express/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top