Connect with us

​Kukesi pëson humbje nga Sheriff Tiraspol në Champions (Video)

Kuriozitete

​Kukesi pëson humbje nga Sheriff Tiraspol në Champions (Video)

Ligës së Kampionëve nga Sheriff Tiraspol me rezultat 1:0 Kampioni i Shqipërisë, Kukësi e ka nisur me humbje pjesëmarrjen e saj në kualifikimet për Ligën e Kampionëve. Kukësi është mposhtur në udhëtim me rezultat minimal 1:0, nga skuadra moldave, Sheriff Tiraspol. Golin e vetëm dhe të fitores e shënoi belgu Badibanga në minutën e 79 […]

Ligës së Kampionëve nga Sheriff Tiraspol me rezultat 1:0
Kampioni i Shqipërisë, Kukësi e ka nisur me humbje pjesëmarrjen e saj në kualifikimet për Ligën e Kampionëve.

Kukësi është mposhtur në udhëtim me rezultat minimal 1:0, nga skuadra moldave, Sheriff Tiraspol.

Golin e vetëm dhe të fitores e shënoi belgu Badibanga në minutën e 79 nga pika e bardhë.

Kukësi ende ka mundësi të kalojë në rrethin tjetër, kur pas një jave e pret skuadrën moldave në Shqipëri. /Express/


Penalty Goal Badibanga Z. (1:0) Sheriff… by ylberenexhipi

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top