Connect with us

Brenda rezidencës që kushton plot 40 milion dollarë (Foto)

Kuriozitete

Brenda rezidencës që kushton plot 40 milion dollarë (Foto)

Kjo rezidencë luksoze i ka të gjitha çka i nevojiten një njeriu.

Pronari i kësaj rezidence Richard Krutz kishte vendosur që këtë rezidencë t’a shes, dhe në vitin 2010, ai i kishte vendosur një çmim prej 68 milionë eurove, dhe deri më tani ai nuk ka arritur që t’a shet, transmeton lajmi.net.

Ai kësaj radhe ka ardhur me një çmim më të ulët, nga 68 ai e ka zbritur në 40 milionë euro.

Shtëpia ka 30.000 metra katrorë, sallë të basketbollit, një palestër, një kinema dhe një bodrum prej 4,000 shishe verë. /Lajmi.net/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top