Connect with us

Dy vajzat e Genës do ju lënë pa fjalë (Foto)

Kuriozitete

Dy vajzat e Genës do ju lënë pa fjalë (Foto)

Gena është një nga këngëtarët më të njohur brënda vendit dhe atje ku ka shqiptar falë viteve të tëra në skenë dhe këngëve të suksesshme që ai sjell. Vetëm pak javë më parë, Lori Hoxha deklaroi se këngëtari i saj i preferuar ishte pikërisht ai. Familja e Genës, pavarsisht famës së tij, ka qëndruar jashtë […]

Gena është një nga këngëtarët më të njohur brënda vendit dhe atje ku ka shqiptar falë viteve të tëra në skenë dhe këngëve të suksesshme që ai sjell. Vetëm pak javë më parë, Lori Hoxha deklaroi se këngëtari i saj i preferuar ishte pikërisht ai.

Familja e Genës, pavarsisht famës së tij, ka qëndruar jashtë vëmëndjes, deri më tani! Këngëtari ka prezantuar dy vajzat, tashmë dy zonjusha të rritura të cilat duken pothuaj si binjake me njëra-tjetrën.

Si ju duket portreti familjar?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top