Connect with us

Goditja e parë e Monchi te Roma

Kuriozitete

Goditja e parë e Monchi te Roma

Transferim befasues i Romës. Drejtori sportiv Monchi ka përmbyll me sukses përforcimin e parë për edicionin e ri. Ai siguroi shërbimet e qendëmbrojtësit shumë cilësor meksikan, Hector Moreno i cili kalon te Roma për vetëm 5,7 milionë euro, kurse do të nënshkruaj deri në vitin 2021. 29-vjeçari ishte jashtëzakonisht i lumtur që arriti këtë marrëveshje […]

Transferim befasues i Romës. Drejtori sportiv Monchi ka përmbyll me sukses përforcimin e parë për edicionin e ri. Ai siguroi shërbimet e qendëmbrojtësit shumë cilësor meksikan, Hector Moreno i cili kalon te Roma për vetëm 5,7 milionë euro, kurse do të nënshkruaj deri në vitin 2021.
29-vjeçari ishte jashtëzakonisht i lumtur që arriti këtë marrëveshje pasi u shpres se i është dashur në karrierën e tij një eksperiecë e tillë dhe një nivel kaq i lartë siç është kampionati italian. Sipas tij, ky ka qenë rasti të cilin e ka pritur deri më tash.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top