Connect with us

Këngëtari shqiptar ndahet nga bashkëshortja pas 10 vitesh martesë?

Kuriozitete

Këngëtari shqiptar ndahet nga bashkëshortja pas 10 vitesh martesë?

Këngëtari shqiptar i hitit” Haj medet”, Meda dhe bashkëshortja e tij janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe që dashurinë e tyre e kanë shfaqur gjithnjë në publik me gjestet apo deklaratat për njëri-tjetrin. Mirëpo një postim nga Meda ditën e sotme i ka shokuar të gjithë.

“Tradhtare fajtore s’meriton te flas por meriton perjete t’mallkoj e ne fund te vras. Publikisht sot me daten 10 shtator 2018 ndahem nga gruaja ime”, shkruhej në postimin e Medës të kapur nga “Prive.al”.

Pas disa orësh profili i Medës në Instagram është mbyllur dhe po aludohet se këtë deklaratë e kanë bërë hackerat të cilët i kanë vjedhur këngëtarit llogarinë e tij. Mbetet të presim derisa Meda të bëjë një deklaratë lidhur me këtë.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top