Connect with us

Kur babai plotëson teket e fëmijëve (Video)

Kuriozitete

Kur babai plotëson teket e fëmijëve (Video)

Këta baballarë janë të mrekullueshëm.

 

Plotësojnë çdo dëshirë të fëmijëve të tyre, duke u bërë një me ta. Shkojnë bashkë në markete, luajnë në shtëpi bashkë, shikojnë tv, mbulohen me ç’të munden për të fjetur.

Bëjnë frizura të ndryshme me shkumë, ju lejojnë fëmijëve që të lyejnë fytyrën e tyre, e shumë gjëra të tjera.

Me të vërtetë, këto çaste që ata i kalojnë bashkë janë të pakrahasueshme, të mbushura me gjallëri dhe me plot kujtime për të ardhmen, shkruan lajmi.net

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top