Connect with us

Trungu i pemës shkatërron veturën, shoferi shpëton pa lëndime (Foto)

Kuriozitete

Trungu i pemës shkatërron veturën, shoferi shpëton pa lëndime (Foto)

Sonny Dixon ka qenë duke e vozitur me makinën e tij Corvette nëpër Karolinën e Jugut të Shteteve të Bashkuara, kur i ka rënë sipër një trup gjigant i pemës.

Megjithëse në imazhe duket se shoferi ka mbetur në vend, mësohet se ai ka shpëtuar i palënduar, transmeton Telegrafi.

“Nuk dija çfarë po ndodhte, vetëm kur pashë një trung prapa kokës sime”, ka thënë Dixon lidhur me rastin.

Fqinjët kanë vepruar me shpejtësi për ta nxjerr, sepse i ishin bllokuar dyert dhe nuk mund të dilte.

trungu-i-pemes-bie-mbi-veture-shoferi-shpeton-pa-lendime-foto-2 trungu-i-pemes-bie-mbi-veture-shoferi-shpeton-pa-lendime-foto-780x439

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top