Connect with us

Vapa e detyron të dalë pa jelek, Kimit i ekspozohet prapë gjoksi (Foto)

Kuriozitete

Vapa e detyron të dalë pa jelek, Kimit i ekspozohet prapë gjoksi (Foto)

Kim Kardashian është mjeshtre për tërheqje të vëmendjes. Seksbomba amerikane i ka lënë gojëhapur shumë njerëz në Nju-Jork të martën mbrëma, teksa ka dalë nga një ndërtesë. Ylli televiziv 36-vjeçar është parë me një nënkëmishë të bardhë, që i ekspozonte gjinjtë, meqë bukuroshja e famshme nuk kishte veshur jelek, shkruan Gazeta Express. Në pjesën e […]

Kim Kardashian është mjeshtre për tërheqje të vëmendjes.
Seksbomba amerikane i ka lënë gojëhapur shumë njerëz në Nju-Jork të martën mbrëma, teksa ka dalë nga një ndërtesë.

Ylli televiziv 36-vjeçar është parë me një nënkëmishë të bardhë, që i ekspozonte gjinjtë, meqë bukuroshja e famshme nuk kishte veshur jelek, shkruan Gazeta Express.

Në pjesën e poshtme, ajo kishte veshur pantallona të shkurtra sportive dhe këpucë me taka. Një kombinim që vetëm Kimit mund t’i rrijë mirë. /Express/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top