Connect with us

Zyrtare: Januzaj largohet nga Unitedi

Kuriozitete

Zyrtare: Januzaj largohet nga Unitedi

Adnan Januzaj është larguar nga Manchester United për të kaluar në Real Sociedad Manchester United dhe Real Sociedad kanë arritur marrëveshje për transferimin e mesfushorit, Adnan Januzaj. Lajmi është konfirmuar nga të dy skuadrat. “Fat Adnan Januzajt, i cili është larguar nga Manchester United për të kaluar në Real Sociedad”, thuhet në njoftimin zyrtar. Januzaj […]

Adnan Januzaj është larguar nga Manchester United për të kaluar në Real Sociedad
Manchester United dhe Real Sociedad kanë arritur marrëveshje për transferimin e mesfushorit, Adnan Januzaj.

Lajmi është konfirmuar nga të dy skuadrat.

“Fat Adnan Januzajt, i cili është larguar nga Manchester United për të kaluar në Real Sociedad”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Januzaj sot ka kryer testet mjekësore në Sociedad, me të cilën skuadër ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2022. /Express/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top