Connect with us

“Le të gëzojmë që jemi”, Agron Llakaj me dedikimin romantik bashkëshortes së tij (Foto)

Showbiz

“Le të gëzojmë që jemi”, Agron Llakaj me dedikimin romantik bashkëshortes së tij (Foto)

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij.

Për çiftin dita e sotme është e veçantë, pasi festojnë 36-vjetorin e martesës.

Dhe në një ditë kaq të veçantë për ta nuk kishte si të mungonte dhe urimi emocionues dhe i rrallë i aktorit të humorit.

Llakaj shkruan se së bashku me partneren ia kanë dalë t’i rezistojnë kohërave të vështira dhe të jenë bashkë.

“36 vjet martese.E dashur Kostandina !…edhe pse ne kohe te veshtira , le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vite kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri , Adea & Teos….,dashuri mbi dashurite ! Gezuar, shkruan Llakaj në postimin e tij.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top