Connect with us

Shkon në emision e sapo dalë nga dushi, Kejvinës i ndodh e papritura

Showbiz

Shkon në emision e sapo dalë nga dushi, Kejvinës i ndodh e papritura

Mbrëmjen e sotme është rikthyer sërish emisioni “Xing” i Ermal Mamaqit.

Në këtë sezon nuk ka munguar as bukuroshja Kejvina Kthella.

Emisioni ka nisur me një skenë të pazakontë, ku Ermali ishte veshur me kostum modern e pantallona të shkurtra, ndërsa velina për shkak se nuk i kishte dalë koha kishte ardhur me peshqir.

Kejvina tha:

Nuk isha në dijeni që kishte nisur Xingu. Koha nuk premtoi që të bëhesha gati tamam”
Por më pas ajo bëri një veprim të papritur duke hequr peshqirin dhe la pa fjalë dhe vetë Ermalin, pasi poshtë tij kishte veshur një fustan të zi.

Video:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top