Connect with us

Babai ikte në shërbim, unë dhe njerka e pakënaqur…

Kuriozitete

Babai ikte në shërbim, unë dhe njerka e pakënaqur…

Isha 15 vjec dhe kam kryer mardhenie per 3 vjet rjesht me njerken qe ishte 26 vjec babai im ne ato kohe punonte ne polici dhe ikte shpesh me sherbime ….

Nje nate qe ndoshta mund te kene qene shume nete!!!por ate nate reth ores 2 pas mesnate une ndjej deren e dhomes te hapet hap pak syte dhe sreagova ishte zonja e shtepise 60kg femer gjoks i ngritur dhe byth shume te bukura te batdha qumesh endra ime per ta pasur ne shtrat po realizoej hun ne dhome me ne kemishe nate pa sutjena dhe vetem me nje fije peri te mbathura me afroet afer sa spo pelcisja nga tensioni por sreagova afroet ulet ne gjunje dhe fillon te me ferkoje karin dhe prekte trupin e saj dhe renkonte nen ze….

Fillon ta mari ne goje me shume avash dhe renkonte jam prishur brenda gojes se saj po e nxer ic dhe levizte gishtat ne pidh….pasi mori ca donte coet avash dhe del nga dhoma…une sdi si te fluturoja me ate qe perjetova..pas disa ditesh qe dhe une e shikoja si i mare ne cdo ap …ishim vetem kohe dreke une ne nje divan ajo ne tjetrin duke pare tv…kthen kurizin dhe ben sikur fle e lej pet 30 minuta dhe srezistova dot me nga kofshet e bukur qe shokoja nxjer karin qe me ishte fryre dhe ja afroj ne gjoks i lag dy gishtrinjte dhe filloj ti prek lafshat e pidhit…

Exitimi me kish atit ne tru filloj dhe ja fus me thell gishtat qe ishin qull te lagur aty levizi pak dhe une spata kurajo te vazdoja…pas nje muaji babai do ikte 4 dite dhe une qe diten e pare ne darke po e prisja te vinte ndjej qe apet dera dhomes te saj dhe coem nga shtrati dhe mbuloj jastekun me carcaf ajo hyn emocionet po me plasnin zemren o sot o kurr afroet me ngadale dhe une i shkoj nga pas duke e kapur nga krau por dhe njekoesisht perqafuar ne qafa qe te mos trembej ne ate perqafim ndjeva bythet e saj qe enderoja te preknin karin tim te bere dru i futa lapen ne goja po putheshim si te mare e kafshoja ne eresire pa ja equr kemishen e holle duke u kafshuar i fus gishtat ne pidh aty e leshoi koken te mua i zbres poshte dhe ja fus lapen aq shume sa me mbushej goja me leng pidhi u cmend me ngriti siper dhe me lepinte gojen fillij te me merte karin ne goje aty sdurova dote dhe ja shtrengova koken fort pas vetes se e dija qe sdonte ti ikte pika…

Isha aq shume i plotesuar dhe i exituar sa qe nuk mu ul fare ashtu i trashe dhe i beshem e ferkoj disa here dhe me shtyu ne shtrat….e futi brenda vetes dhe renkonteune qe coesha ti kafshoja ghokset dhe i triqja floket…dhe e shija ne sy……kemi bere 4 dite seks ne cdo moment te dites dhe ne cdo cep te dhomes…..dhe vazhduam per tre vjet rjesht…
Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top