Category: Lajme

Moti gjatë vikendit

Sipas parashikimeve të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës të shtunën dhe të dielën vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në …
Lexo edhe => Pedofili kërkon të kryejë marrëdhënie me 12-vjeçaren në Facebook, ajo përgjigjet: Do të më dhëmbë?