Connect with us

Erdhi i nxehti: Largoni vapën e madhe me këto pije

Kuriozitete

Erdhi i nxehti: Largoni vapën e madhe me këto pije

Kur koha ka filluar të ngrohet të gjithë dëshirojmë të pimë diçka të shijshme dhe të ftohtë që të freskohemi pak.

Në vend që të dilni jashtë, provoni që këto pije freskuese t’i bëni vetë.

Secili nga ju do ta shuani etjen tuaj dhe ta rrisni disponimin tuaj në këtë verë, transmeton Klan Kosova.

Që t’i bëni për shijen tuaj, shtoni më shumë sheqer, përbërës të shëndetshëm dhe përdorni ujin në vend të sodës.

Ujë të ftohtë me tranguj

Dardhën mos e leni anash dhe shtojeni në ujë

Pije me grejpfrut dhe kanellë

Ujë me limon – jeni më energjik

Lëngun e mollës bëjeni vetë

Pije me perime

Ananasi është gjithmonë i mirëseardhur

Pije me dredhëza dhe bimë të tjera të freskëta

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top