Connect with us

Hodhi fishekzjarrë në drejtim të gruas teksa luanin në kopsht (Video)

Kuriozitete

Hodhi fishekzjarrë në drejtim të gruas teksa luanin në kopsht (Video)

Është hedhur në internet një video e shkurtër, që nuk dihet se ku është realizuar, e cila tregon për një njeri që hedhë fishekzjarrë në drejtim të gruas.

Megjithëse të dy qeshin, kur goditet nga shkëndijat nisë të ketë dhimbje dhe vazhdon të largohet, transmeton Telegrafi.

Në fund ajo shihet duke u shtrirë në barë, ndërsa besohet se ka marrë lëndime të konsiderueshme nga djegiet. /Telegrafi/

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top