Connect with us

Largoni yndyrën nga shporeti për vetëm 2 minuta: Ju nevojiten vetëm 3 gjëra (Foto)

Kuriozitete

Largoni yndyrën nga shporeti për vetëm 2 minuta: Ju nevojiten vetëm 3 gjëra (Foto)

Askujt nuk i pëlqen të pastroj yndyrën në shporet.

Këtë problem mund ta zgjidhni pa përdorur kemikale.

Ja çka ju nevojitet:

Alkool

  • Leckë e pambukut
  • Dhe brushë për dhëmbë.
  • Mënyra e përdorimit:

Lyeni leckë e pambuktë me alkool dhe fshijeni atë pjesë ku jeni duke e pastruar. Lerëni alkoolin të rrijë, pastaj fshijeni.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top