Connect with us

Merr fund kureshtja, publikohet foto e Linda Reit mashkull

Kuriozitete

Merr fund kureshtja, publikohet foto e Linda Reit mashkull

Linda Rei është padyshim një ndër personazhet e famshëm më të komentuar në media. Fillimisht bëri bujë historia e saj ku tregoi hapur transformimin nga mashkull në femër e më pas makeup artistja u bë kryefjala e mediave rozë me deklaratat apo foto e videot provokuese.

Megjithatë publiku është ende kurioz mbi të shkuarën e Lindës dhe si dukej ajo kur ishte djalë. Këtë kuriozitet e ka shkuar vetë Linda e cila sot ka publikuar një foto ku shfaqet me mjekër, vetullat e trasha dhe syze.

Në fakt gjithçka Linda e ka arritur falë përdorimit të makeupit, por në këtë mënyrë ka treguar edhe pamjen e saj si mashkull duke bërë edhe krahasimin mes dy pamjeve: mashkull dhe femër.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top