Connect with us

Nëna e Ermal Mamaqit feston ditëlindjen, moderatori fjalë plot dashuri

Kuriozitete

Nëna e Ermal Mamaqit feston ditëlindjen, moderatori fjalë plot dashuri

Nëna e Ermal Mamaqit feston ditëlindjen, moderatori fjalë plot dashuri

Në një kohë kur dita është e mbingarkuar me punë, aktivitete të ndryshme, zakonisht ato që na bëjnë bashkë të gjithëve në familje, janë festat dhe sot është një nga këto ditë edhe për moderatorin Ermal Mamaqi.

Mamaja e tij feston ditëlindjen. Ermali është nga ata persona që nuk e shprehin shumë dashurinë në publik, por kur bëhet fjalë për nënën e tij, gjërat ndryshojnë.

Ai ka zgjedhur që t’i bëjë një urim publik nënës së tij, i cili ndryshe nga postimet e tjera në Instagram, nuk ka aspak nota humori, por fjalë shumë të ndjera për gruan që këto 35 vite e ka dashur po njësoj.

“Një nga njerëzit më të ndjeshëm dhe më të dashur në planet, sot ka ditëlindjen. Është njeriu që më do njësoj dhe pa kushte këto 35 vitet e fundit.

Gëzuar Mami. Si është jeta…Sa më shumë që rritet më rritet djali, aq më shumë i dua prindërit..”, shkruan ai. /b.l/noa.al/

www.noa.al – Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA, pjesë e NOA-InfoMedia. Viti i njëmbëdhjetë i transmetimit.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2007-2017 Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top