Connect with us

Sara Hoxha tregon një tjetër foto nga dasma e saj përrallore

Showbiz

Sara Hoxha tregon një tjetër foto nga dasma e saj përrallore

Sara Hoxha dhe Ledioni kanë thyer heshtjen pas dasmës, e cila ishte ndër më hermetiket.
Trashëgimtarja e Top Media ka ndarë në rrjetet sociale disa nga momentet më të bukura nga ceremonia.

Këtë mëngjes Sara ka ndarë nëj foto krah Ledionit ku rrezaton gjithë hijeshinë e saj.

Lexo Me Shume
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top