Connect with us

Vajza nga Fieri lë “me gisht në gojë” Armando Sadikun, publikohet mesazhi

Kuriozitete

Vajza nga Fieri lë “me gisht në gojë” Armando Sadikun, publikohet mesazhi

Jemi mësuar të shohim vajza që janë të çmendura pas gutbollistëve, po ky nuk është rasti i tillë.

Një vajzë nga Fieri e ka lënë “me gisht në gojë” futbollistin Armando Sadiku.

Prej ditësh ai i shkruante vajzës në Instagram, por përgjigja që bomberi ka marrë duket se “ia ka thyer zemrën”.

Bluetooth ka publikuar bisedën,  ku Sadiku duket mjaft i interesuar për të folur me vajzën, por nga ana tjetër ajo “nuk ia var fare”.

Përgjigjet që ajo i jep janë mjaft të vakëta dhe duket qartë se nuk shpreh interes për futbollistin.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top