Connect with us

800 mijë euro për një orë, aktori shqiptar që nuk ja kursen luksin vetes

Showbiz

800 mijë euro për një orë, aktori shqiptar që nuk ja kursen luksin vetes

Duket se aktori i njohur shqiptar nuk ia kursen aspak luksin vetes, duke blerë aksesorë që kapin shifra të majme.

Faqja e Instagramit ”What they wearin”, e cila herë pas here publikon foto të vipave shqiptar duke treguar çfarë kanë veshur dhe sa u kushtojnë, këtë herë kanë bërë publike një foto të Blerim Destanit, duke vënë në pah orën e tij.

Sipas tyre, Blerimi mban në dorë një orë të Richard Mille, e cila kushton 800 mijë euro.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top