Connect with us

Bëmë mama të të ngjaj: Vetëm 14-muajshe vajza e Aurela Gaçes këndon (Video)

Showbiz

Bëmë mama të të ngjaj: Vetëm 14-muajshe vajza e Aurela Gaçes këndon (Video)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe poston shpeshherë në “Instagram” video të vajzës së madhe Grace duke kënduar, por sot i ka mahnitur të gjithë me videon ku edhe vajza e vogël dëgjohet duke kënduar.

Në video Aurela dhe Grace nisin të këndojnë “Tik-tak në kraharorin tim, zemra gjithë gëzim”, ndërsa Abigail vazhdon “Tik-tak…”.

“Abi këndon me motrën edhe me mamin. Zot faleminderit”, shkruan Aurela në përshkrimin e videos.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top