Connect with us

Bleona “godet” sërish, publikon foto nudo me këmbë përpjetë(FOTO)

Showbiz

Bleona “godet” sërish, publikon foto nudo me këmbë përpjetë(FOTO)

Këngëtarja Bleona Qerreti publikon shpesh foto provokuese, e këtë herë ajo ka “goditur” sërish.

Në profilin e saj në Instagram, Bleona ka publikuar një foto tërësisht nudo. Jo vetëm kaq, por ajo mban kokën poshtë dhe këmbët lart.

“Mënyra më e mirë për të hequr toksinat nga trupi”, shkruan ajo në Instagram.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top