Connect with us

Flet djali me penisin më të madh në botë: Është një tmerr nuk bëj dot asgjë

Kuriozitete

Flet djali me penisin më të madh në botë: Është një tmerr nuk bëj dot asgjë

Forence Owiti Opiyo është burri me organin gjenital më të madh në botë. Ai është vetëm 21- vjeç dhe jeton në Kenia. Jeta e tij nuk ka qenë edhe aq e bukur për shkak të madhësisë së testikujve.

Penisi i tij filloi të rritej më shumë seç duhej në moshën 10- vjeçare dhe më pas nuk ndalonte së rrituri. Forence ka treguar se  e kishte aq të madh sa nuk mund të ecte dot.

Ishte e tmerrshme sepse arriti deri aty saqë as rrobat nuk mund t’i vishja më edhe për të ecur nuk ecja dot më lirisht”, – ka thënë ai në një intervistë.

Djali është vizituar dhe do të bëj një operacion për zvogëlimin e penisit. Gjithsej atij do i duhet të bëj dy operacione.

Mjekët kanë shpresa se ai pas operacionit do të jetë i aftë të bëj seks, madje edhe të ketë fëmijë.

T
Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top