Connect with us

Foto me barkun e rrumbullakosur: Ja si duket Ami në muajin e 8 të shtatzënisë

Showbiz

Foto me barkun e rrumbullakosur: Ja si duket Ami në muajin e 8 të shtatzënisë

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe shumë shpejt Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi do të bëhen prindër për herë të dytë. Gjatë kësaj kohe Amin nuk e kemi parë të postojë shpesh foto në rrjete sociale duke e shijuar në privatësi këtë periudhë.

Por më në fund ditën e sotme, moderatoja ka ndarë me fansat dy foto nga eventi “Oda”, ku shihet se shtatzënia i ka dhënë një nur të mrekullueshëm.

Ndërsa një foto të Amit me barkun e rrumbullakosur e ka zbuluar një e ftuar e eventit të mbrëmshëm e cila teksa pozon me Ermal Mamaqin, në foto ka kapur edhe Amin në tapetin e kuq.

Kujtojmë që Ami është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe ajo e Ermali janë në pritje të një vajze.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top