Connect with us

Kejsi përlot mamanë e Stresit live në emision

Showbiz

Kejsi përlot mamanë e Stresit live në emision

Të ftuar sot në emisionin “Rudina” ishin Stresi me mamanë e tij, Shpresa e cila dilte për herë të parë në publik. Pjesë e emisionit u bë edhe e dashura e Stresit, Kejsi e cila i kishte dërguar një video mesazh reperit dhe mamasë së tij.

Kejsi tha se ndihet me fat që ka afër njerëz si mamaja e Stresit dhe se ajo i ka mbështetur gjithmonë.

Shpresa Lushaj u emocionua nga fjalët e të dashurës së të birit dhe u përlot.

“Kejsi është vajzë me shumë vlera. Më ka ngjitur. Një herë po konsumonim një kafe dhe më tha: “Dëgjo, e di që Stresi është shumë i lidhur me ty dhe kam menduar që kur të kurorëzohemi, dhomën të ta bej gati në Kanada. Është e rrallë që një vajzë të thotë këto llafe”, u shpreh mamaja e Stresit./Xing.al

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top