Connect with us

Martesë me djalin e Jozefina Topallit? Eva Murati jep deklaratën befasuese

Showbiz

Martesë me djalin e Jozefina Topallit? Eva Murati jep deklaratën befasuese

Siç dihet tashmë prej vitesh Eva Murati është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topallin, një lidhje e cila nuk ka kaluar pa tërhequr vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale duke u komentuar shumë.

Sot Eva ishte e ftuar në emisionin “Pasdite në Top Channel” ku ka pohuar se martesa është në planet e saj të largëta duke u shprehur se tani është shpejt pasi është vetëm 22 vjeç.

Eva tha se preferon t’i japë kohë vetes dhe raportit të saj me Genarin. Sa i përket fëmijëve, Eva u shpreh se ka në plan të bëjë fëmijë, por pas dasmës.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top