Connect with us

Njihuni me kopjen e Ermal Fejzullahut (FOTO)

Kuriozitete

Njihuni me kopjen e Ermal Fejzullahut (FOTO)

Ermal Fejzullahu, ka kohë që është pjesë e tregut muzikor shqiptar. Shihet qartë se talentin e tij në muzikë e ka trashëguar nga babai i tij, Sabri Fejzullahu. Përveç angazhimit në botën muzikore, Ermali i është përkushtuar shumë familjes së tij. Ai është i martuar me bukuroshen, Ariana Fejzullahu dhe janë prindër të tre fëmijëve. […]

Ermal Fejzullahu, ka kohë që është pjesë e tregut muzikor shqiptar. Shihet qartë se talentin e tij në muzikë e ka trashëguar nga babai i tij, Sabri Fejzullahu.
Përveç angazhimit në botën muzikore, Ermali i është përkushtuar shumë familjes së tij.

Ai është i martuar me bukuroshen, Ariana Fejzullahu dhe janë prindër të tre fëmijëve.

Ermali në llogarinë e tij në ‘Instagram’, ka publikuar një foto me vajzën e tij Buna, me një mbishkrim “Copy Paste” duke treguar kështu ngjashmërinë e madhe që kanë të dy.

Për më shumë shikoni fotografinë. /GazetaExpress/.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top