Connect with us

Nuk do e besoni, por diktatori që i fut frikën botës është tifoz i këtij ekipi italian në Serie A

Video

Nuk do e besoni, por diktatori që i fut frikën botës është tifoz i këtij ekipi italian në Serie A

Nuk do e besoni, por diktatori që i fut frikën botës është tifoz i këtij ekipi italian në Serie AS. Bardhi

Sport

Ndoshta nuk e besoni, por njeriu që i kall datën SHBA-së është tifoz i ekipit të njohur italian dhe jo vetëm kaq, por shkon edhe në stadium për të parë ndeshjet e skuadrës zikaltre.

Fjala është për liderin korean Kim Jong-Un, të cilit i është zbuluar “sekreti” nga Antonio Razzi, një nga senatorët e forcës politike “Forza Italia” gjatë emisionit “Che fuori tempo che fa”.

Razzi gjatë intervistës me gazetarin Faboi Fazio u shpreh se është mik i Kim Jong0Un dhe se diktatori i Koresë së Veriut është tifoz i Interit.

Antonoi Razzi tha:

Kur Kim Jong-Un ishte student në Bernë të Zvicrës, vinte shpesh në Milano dhe në stadiumin “San Siro” për të parë ndeshjet e Interit.”

JOQ.al

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Video

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top