Connect with us

Ramush Haradinaj i këndon bashkimit kombëtar (Video)

Showbiz

Ramush Haradinaj i këndon bashkimit kombëtar (Video)

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, ka qenë mysafirë në një dasmë gjatë këtij vikendi.

Haradinaj ishte prezent në dasmën e familjes Duhanaj në Luginën e Drinit, ndërsa aty ai ka kënduar këngë patriotike, shkruan Magazina.al

Bashkë me këngëtarët dhe instrumentistët  e tjerë, Hradinaj ka kënduar këngën patriotike “Koha i ka ardhë, shqiptart mu bashku”.

Në videon e siguruar nga portali shihet se si Haradinaj e këndon me zemër këtë këngë.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top