Connect with us

‘Sadna’ e tepron, ja skenat pasionante në publik me të dashurin

Showbiz

‘Sadna’ e tepron, ja skenat pasionante në publik me të dashurin

Aktorja e famshme e serialit ‘Bidaii’, Sadna që emrin e saj të vërtetë e ka Sara Khan është fotografuar së fundmi në një mbrëmje mode teksa shkëmbente puthje pasionante me miliarderin Raza Beig. Ndryshe nga personazhi i saj në film, që personifikonte një vajzë të brishtë dhe të turpshme Sadna në jetë reale nuk është aspak e tillë.

Pa u shqetësuar për praninë e kamerave ajo e ka puthut të dashurin e saj me shumë pasion. Shumë nga fansat e saj e kanë quajtur si të pahijshme këtë sjellje, ndërsa të tjerë kanë mbrojtur idenë se ajo ishte e dehur.

Kujtojmë se Sadna dhe biznesmeni nuk kanë shumë kohë që janë në një lidhje dhe nuk kanë preferuar të bëjnë asgjë publike. Të paktën deri përpara këtij momenti!

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top