Connect with us

Vetëm KATËR LUGË të këtij produkti dhe KANCERI ZHDUKET

Shëndetësi

Vetëm KATËR LUGË të këtij produkti dhe KANCERI ZHDUKET

Me qindra miliona njerëz janë duke u ballafaquar me sëmundjen më të rrezikshme tani, kancerin. Sidoqoftë, shumë njerëz dhe ekspertë shëndetësorë pohojnë se ekziston një ilaç natyral që është tejet i fuqishëm dhe efektiv në trajtimin e shumë sëmundjeve, e veçanërisht kancerin.

Ky ilaç i mrekullueshëm shtëpiak është zbuluar nga shkencëtari rus Hirsto Mermerski. Sipas tij, ilaçi është efektiv për tërë organizmin dhe nëse e përdorni siç duhet, mund edhe ta shëroni kancerin, transmeton Telegrafi.

Përveç shërimit të kancerit, ky ilaç ka shumë përfitime tjera shëndetësore, si: përmirëson sistemin e imunitetit, forcon kujtesën, përmirëson funksionin e trurit, pastron mëlçinë dhe veshkat, pastron enët e gjakut, forcon dhe përmirëson shëndetin e zemrës, parandalon sulmet në zemër etj.

Përbërësit: 400 gramë arra, 400 gramë grurë të gjelbër, 15 limonë të freskët, 12 karafila të freskët të hudhrave, një kilogram mjaltë.

Arrat, karafilat e hudhrave dhe grurin e gjelbër i përzieni dhe pastaj i shtoni pesë limonë (të pa qëruar).

10 limonët tjerë duhet të shtrydhen për të formuar lëng limoni, i cili pastaj duhet të shtohet tek përbërësit tjerë dhe të përzihet.

Posa t’i keni përzier për pak minuta, mund ta shtoni mjaltin dhe t’i përzieni prapë me një lugë të drurit.

Produktin e fituar e vendosni në një gotë xhami dhe e vendosni në frigorifer. Këtë ilaç mund ta përdorni pas tri ditëve.

Sipas profesorit Mermerski, këtë produkt duhet ta konsumoni gjysmë ore para çdo shujte. Përdorni një apo dy lugë gjelle të këtij ilaçi para çdo shujte dhe një apo dy lugë tjera para se të flini.

Por, nëse keni kancer, është e rekomandueshme ta përdorni këtë produkt çdo dy orë nga dy lugë gjelle.

Konsumimi i këtij produkti do t’ua përmirësoj metabolizmin dhe do të ndjeheni të freskët dhe me energji. /Telegrafi/

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Shëndetësi

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top