Connect with us

Zhvishet Albana Osmani, në ketë gjëndje se keni parë kurrë

Showbiz

Zhvishet Albana Osmani, në ketë gjëndje se keni parë kurrë

Moderatorja bukuroshe Albana Osmani ka realizuar një set fotografik mjaft interesant me fotografin e njohur Fadil Berisha. Osmani ka pozuar në mënyrë sensuale, ndërkohë që e shohim me një paruke me flokë të zeza të shkurtra dhe me baluke. Në këtë set fotosh Albana duket vërtetë në formë dhe mjaft sensuale.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top