Connect with us

Zhvishet Jona e Big Brother, ish-banorja tregon format trupore me këtë foto provokuese

Kuriozitete

Zhvishet Jona e Big Brother, ish-banorja tregon format trupore me këtë foto provokuese

Në dhjetor ish-banorja e “Big Brother”, Jona Kalemaj u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilën e quajti Santa që në italisht do të thotë “e shenjtë”.

Nuk ka kaluar shumë kohë dhe Jona i ka rikthyer linjat trupore pas lindjes. Kjo shihet në foton e fundit të postuar nga ajo, një foto provokuese ku Jona shfaqet me vetëm një peshqir.

Ish-banorja ka marrë dhjetra komente nga ndjekësit të cilët e komplimentojnë shumë ish-banoren e cila nuk njihet për foto të tilla.

Kujtojmë që Jona ka marrë pjesë në “Big Brother 7”, nga ku mori shumë famë dhe u kthye në një nga personazhet më të komentuar.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top