Connect with us

​Milan largon një mesfushor

Kuriozitete

​Milan largon një mesfushor

Milan ka huazuar mesfushorin italian, Andrea bertolacci në Genoa Milan dhe Genoa kanë arritur marrëveshje për huazimin e mesfushorit italian, Andrea Berolacci. 26 vjeçari nuk bënte pjesë në planet e trajnerit Vincenzo Montella, pas një sezoni të vështirë me lëndime dhe paraqitje të dobëta. Berolacci është lojtari i dytë i Milanit që kalon në Genoa, […]

Milan ka huazuar mesfushorin italian, Andrea bertolacci në Genoa
Milan dhe Genoa kanë arritur marrëveshje për huazimin e mesfushorit italian, Andrea Berolacci.

26 vjeçari nuk bënte pjesë në planet e trajnerit Vincenzo Montella, pas një sezoni të vështirë me lëndime dhe paraqitje të dobëta.

Berolacci është lojtari i dytë i Milanit që kalon në Genoa, pas mesfushorit tjetër Andrea Pioli

Bertollacci para dy viteve ishte transferuar në Milan për 20 milionë euro nga Roma, skuadër e cila fillimisht e kishte blerë nga Genoa për 8.5 milionë euro. /Express/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top