Connect with us

Bëhen bashkë vëllezërit shqiptarë, ky është plani kundër Milanit (Video)

Kuriozitete

Bëhen bashkë vëllezërit shqiptarë, ky është plani kundër Milanit (Video)

Xhevdet Jashari, Ermal Mamaqi dhe Vedat Ademi kanë bërë një skeç për dy sfidat mes Milanit dhe Shkëndijës. Milani dhe Shkëndija do të përballen në “Play-Off” të Europa League. Ndeshja e parë do të zhvillohet këtë të enjte në “San Siro”, ndërsa ajo e kthimit një javë më pas në Shkup. Për këtë sfidë, aktorët […]

Xhevdet Jashari, Ermal Mamaqi dhe Vedat Ademi kanë bërë një skeç për dy sfidat mes Milanit dhe Shkëndijës.

Milani dhe Shkëndija do të përballen në “Play-Off” të Europa League. Ndeshja e parë do të zhvillohet këtë të enjte në “San Siro”, ndërsa ajo e kthimit një javë më pas në Shkup.

Për këtë sfidë, aktorët shqiptarë, Xhevdet Jashari, Ermal Mamaqi dhe Vedat Ademi, kanë bërë një skeç, ku tetovari mbledh vëllezërit nga Kosova e Shqipëria për të bërë një plan anti Milan, shkruan Gazeta Express.

Për më shumë shikoni videon:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top