Albiona poston foton më të ëmbël me mbesën e porsalindur (Foto)

Dje në shtëpinë e këngëtarit të njohur Nysret Muqiqi ka pasur ditë gëzimi.

Kjo për faktin se në shtëpinë e tyre tani u bën me një anëtare më shumë,

Albatriti dhe Egzona, dje janë bërë prindër për herë të parë.

E Albiona nuk po ndalet së postuari foto me mbesën e porsalindur, Amelian.

Ajo ka postuar një foto të ëmbël në instastory me mbesën.

Real Time Web Analytics