Connect with us

Shikoni qysh e kallin atmosferën Motrat Mustafa nëpër Dasma..(Video)

Kuriozitete

Shikoni qysh e kallin atmosferën Motrat Mustafa nëpër Dasma..(Video)

Shikoni qysh e kallin atmosferën Motrat Mustafa nëpër Dasma.. Motrat Mustafa pa dyshim që janë ndër këngëtarët më të dashura dhe më të pëlqyera të estradës shqiptare. Motrat Mustafa janë shumë të kërkuara nëpër dasma sepse e kanë zërin shumë të mirë por edhe e “kallin” atmosferën, shkruan Gazeta Express. Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Shikoni qysh e kallin atmosferën Motrat Mustafa nëpër Dasma..
Motrat Mustafa pa dyshim që janë ndër këngëtarët më të dashura dhe më të pëlqyera të estradës shqiptare.
Motrat Mustafa janë shumë të kërkuara nëpër dasma sepse e kanë zërin shumë të mirë por edhe e “kallin” atmosferën, shkruan Gazeta Express.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top