Connect with us

Cila nga gratë e politikanëve botëror fitoi betejën për veshjen më të mirë?

Kuriozitete

Cila nga gratë e politikanëve botëror fitoi betejën për veshjen më të mirë?

Kjo sako e Zonjës së parë të SHBA’ve, i takonte markës Dolce & Gabanna të cilën e kishte plotësuar dhe më shumë me një çantë luksoze italiane me vlerë prej 1,630 dollarë, njofton Klan Kosova….


Kjo sako e Zonjës së parë të SHBA’ve, i takonte markës Dolce & Gabanna të cilën e kishte plotësuar dhe më shumë me një çantë luksoze italiane me vlerë prej 1,630 dollarë, njofton Klan Kosova.
Por, Akie Abe bashkëshortja e kryeministrit japonez Shinzo Abe, nuk mund të hynte aspak në konkurrencë me faktorin e Zonjës së parë të SHBA’ve, derisa ato u mblodhën në ballkonin e Pallatit të Çerikos për një foto të të gjitha bashkëshorteve.

Emanuela Mauro, bashkëshortja e kryeministrit Italian Paolo Gentiloni e mbante atë rastësor në një tunikë të bardhë dhe pantallona të zeza të hollë derisa Malgorzata Tusk, e cila është bashkëshortja e presidentit të Këshillit Europian Donald Tusk, e poashtu dhe Amanda Succi, partnere e kryetarit të Bashkësisë së Catanjanës derisa zgjodhën të visheshin në të kuqe dhe të blu

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top