Connect with us

E dhimbshme, vajza siriane përlotet teksa këndon për atdheun e saj (Video)

Kuriozitete

E dhimbshme, vajza siriane përlotet teksa këndon për atdheun e saj (Video)

Vogëlushja siriane përlotet teksa i këndon atdheut të saj në audicionet e The Voice Kids & Middle East Broadcasting Center.

“Qielli ynë po ëndërron, po pyet për ditët…”, ishin vargjet të cilat po i këndonte vajza siriane, në momentet që shpërtheu në lotë, shkruan lajmi.net.

Njëra anëtare e jurisë u ngrit menjëherë për t’i ndihmuar në këndim dhe për t’i dhënë kurajo vajzës së vogël, ndërkaq dy anëtarët e tjerë shtypën butonat për ta kërkuar vajzën në ekipin e tyre.

“Na ktheni FËMIJËRINË”, është njëra ndër frazat që këndohet nga vogëlushja, e që i dedikohet fëmijëve sirianë që nuk përjetuan asnjë ditë prej fëmije, nga tmerri që po përjetohej.

Shikojeni videon sa emocion dhe dhembshuri përcjell vogëlushja në The Voice…

untitled

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top